Çarşamba, 09 Aralık 2015 07:14

Sunuş

Sevgili Çobankaya’lılar,

 

Derneğimizin kuruluş yılında, sanal âlemde dünyanın her köşesindeki Çobankaya’lıları buluşturmak, aramızdaki bağları güçlendirmek, kültürümüzü yaşatmak ve gelecek kuşaklara aktarmak için, bu siteyi hazırladık.

Bu web sitesi deneğimizin ve köyümüzün dünyaya açılan yüzüdür. Kurumsal ciddiyetle, Çobankaya köyüne yakışır bir şekilde çok titiz bir çalışmanın ürünü ile karşınızdayız.

Web sitemizin hazırlık sürecinde, yayın kurulunda görev alan arkadaşlarımız gerçekten özverili çalışmalarıyla, Derneğimizin ve köyümüzün tanıtımı için büyük katkıda bulundular. Her hafta sonu tatilini ve mesai haricindeki zamanlarını dernekte çalışarak geçiren yayın kurulumuzdaki arkadaşlarımız, birlikte çalışmanın ve paylaşmanın güzelliklerini yaşadılar. Derneğimizde beş aydır köyümüz konuşuluyor, üyelerimiz anılarını anlatıyor, köyümüzle ilgili çeşitli araştırmalar yapılıyor.

Köyümüzle ilgili projelerimizi, derneğimizle ilgili çalışmalarımızı ve duyurularımızı web sitemizde yayınlayacağız, görüşlerinizi elektronik posta aracılığı ile veya telefonla derneğimize iletirseniz, bilgilerimizi paylaşmış oluruz.

Köyümüzle ilgili yayınladığımız araştırmalarda eksik bilgi veya yanlış tanımlamalar var ise doğruluğu kanıtlanmış veya birden fazla kişinin aynı doğrultudaki söylemlerini bizlere yazınız birlikte tartışarak doğruyu bulup yayınlayalım.

Bu siteyi hazırlayan yayın kurulumuzun değerli üyelerine ve bu çalışmaları Internet ortamına taşıyan Osman YİĞİTBAŞI’na derneğimiz adına teşekkür ederiz.

Paylaşmanın güzelliklerini, sanal âlemde derneğimizin web sitesinde, gerçek alemde ise; Çobankaya Köyü'nde yaşamak dileği ile...

 

YÖNETİM KURULU

Okunma 2016 defa